Спонзоруша во акција: Погледнете како реагира кога сфаќа дека луксузниот автомобил не е негов!

1 септември, 20140
Спонзоруша во акција: Погледнете како реагира кога сфаќа дека луксузниот автомобил не е негов!

Виталиј веќе неколку пати ги избламира спонзорушите со помош на позајмен скап автомобил, а овие момци инспирирани од неговите скриени камери одлучиле да направат сличен експеримент. Изнајмиле Бугати Вејрон кој чини над милион долари и се обиделе да “соберат“ девојка на улица.
Погледнете ги нивните реакции:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Tolgy_bexHM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş