Судиите на Х-фактор ја прекинаа, затоа што мислеа дека пее плејбек. Следеше нешто незаборавно

29 септември, 20140
Судиите на Х-фактор ја прекинаа, затоа што мислеа дека пее плејбек. Следеше нешто незаборавно

Кога нејзината аудиција започна, Aida застана на сцената и го покажа она што најдобро го знае.

Сепак, судиите се посомневаа. Тие ја замолија да ја испее песната акапела, без придружба на музика и инструменти, затоа што се сомневаа дека целиот настап е снимен, па таа пее плејбек.

За момент девојката се почувствува непријатно, но она што следеше е незаборавно!

 

Ова е финалниот настап на Aida од 2012-та година, кога победи на Х-Фактор Украина:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş