Тие заминаа да снимаат ајкули, но она што го направија е еден од најдобрите видео записи на сите времиња!

21 декември, 20140
Тие заминаа да снимаат ајкули, но она што го направија е еден од најдобрите видео записи на сите времиња!
На ајкулите можеме дефинитивно само да им се восхитуваме, колку и тие да изгледаат застрашувачко.

Она што е тигарот на копното и орелот во воздухот, тоа е дефинитивно големата бела ајкула во водата.

Просто е невозможно, колку тие и да изгледаат застрашувачки, човек да не им се восхитува токму на овие врвни предатори.

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş