Каков тајминг! Каков цар! Погледнете како ја запроси својата девојка!

21 декември, 20140
Каков тајминг! Каков цар! Погледнете како ја запроси својата девојка!
Ова момче е вистински гениј, што просто ќе направи да ви е мака што не сте се досетиле за вака еднставен, а сепак ефектен начин за да ја запосите вашата драга.

И притоа, моментот во кој таа ќе го види прстенот, и ќе го каже големото судбоносно “да” ќе биде и забележано засекогаш.

Па кој вели дека жената на вашиот живот сепак мора да ја запросите така што ќе ја однесете во некој прескап ресторан и ќе ѝ подготвите прескап букет и прстен и ќе клекнете пред очите на сите останати за да ја запрашате дали сака да се омажи за вас?

Фото-кабината е далеку позабавен и пооригинален предлог од овој кој е веќе многукратно виден.

Погледнете:

https://www.youtube.com/watch?v=97Dhpask7G8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş