Урнебесно: Еве што се случува кога во теретана ќе ве деконцентрира атрактивна црвенокоса!

21 декември, 20140
Урнебесно: Еве што се случува кога во теретана ќе ве деконцентрира атрактивна црвенокоса!
Додека мажот вежбал на лентата за трчање, позади неговиот грб се појавила жена која едноставно морал подобро да ја погледне. А, потоа, настанало ова урнебесно видео…

За да ги ублажи срамот и понижувањето во моментот кога во теретаната паднал од лентата за трчање, неименуваниот маж одлучил да прави склекови во моментот кога се нашол на подот.

За несреќа, се чини, дека за се` била виновна атрактивната црвенокоса жена која поминала покрај него. Додека поминувала позади неговиот грб, тој се свртел за подобро да ја види, а потоа изгубил рамнотежа и за секунда се нашол на подот.

Кога го слушнала ударот, жената се свртела кон несреќниот маж. Меѓутоа, се чини дека не успеал да ја импресионира со склековите, па продолжила понатаму. Како и да е, од целата ситуација, настанало ова видео кое слатко ќе ве изнасмее.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş