Уште едно жешко издание на Ријана

16 септември, 20140
22

Погледнете ја оваа неодолива комбинација на Ријана со која се појави на модната недела во Њујорк.

Таа го носеше нејзиниот златен мини фустан во комбианција со шик розов капут, а целата комбианција беше заокружена со впечатлив накит, металик чанта, темно црвен кармин и екстремно високи потпетици.

Капутот е од Marc Jacobs, Pre Spring/Summer ’15

Па, дали ви се допаѓа Рири во ова жешко издание?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş