Омбре фризурите се ИН и тоа веќе неколку сезони по ред

16 септември, 20140
23

Па, доколку веќе имате ваква фризура или пак имате во план да ја направите во брзо време – погледнете ги овие неколку варијанти кои сметаме дека се одлични примери кои треба да ги споделите со вашиот фризер.

Погледнете ја галеријата и кажете ни која фризури ви се допаѓа најмногу?

„Омбре“ прическа! Тотален хит за пролетта и лятото

„Омбре“ прическа! Тотален хит за пролетта и лятото

„Омбре“ прическа! Тотален хит за пролетта и лятото

„Омбре“ прическа! Тотален хит за пролетта и лятото

„Омбре“ прическа! Тотален хит за пролетта и лятото

 

 

a-ombre-hair- 22

ombre-hair- 0

ombre-hair- 2

ombre-hair- 21

ombre-hair- 4

ombre-hair- 16

ombre-hair- 12

ombre-hair- 5

ombre-hair- 17

ombre-hair- 18

ombre-hair- 6

ombre-hair- 19

ombre-hair- 7

ombre-hair- 1

ombre-hair- 8

ombre-hair- 9

ombre-hair- 10

ombre-hair- 11

ombre-hair- 14

ombre-hair- 3

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş