Ужасна глетка во спалната соба: Погледнете што затекнале во креветот!

28 август, 20140
13

Човекот од агенцијата за дератизација Јован Биркет изјавил дека бил згрозен од она што го видел. Како што додава, ситуацијата била поприлично сериозна бидејќи можел да настрада оној кој би влегол во собата, без да знае што има внатре.
Над 5000 оси се собрале во спалната соба на едно семејство од Винчестер, Англија.
Тие направиле големо осило на креветот кој бил покриен со постелнина, а во собата влегле бидејќи сопствениците оставиле подотворен прозор и не се појавиле неколку месеци. Глетката како од хорор филм ја затекнал синот на сопственикот кој ја отворил вратата на спалната соба. Осите биле насекаде…

krevet-spavaca-soba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş