Вака денес изгледа славната Есмералда

9 септември, 20140
9

Популарната 45 годишна актерка Летисија Калдерон која се прослави со улогата во популарната латино серија “Есмералда“е во врска со 20 години помлад маж.
Летисија е во врска со својот колега Хосе Ајалан кој има само 25 години, но изгледа дека не му пречи разликата во годините. Летисија има две деца од претходниот брак.

esmeralda-danas (1)

esmeralda-danas (2)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş