Вака просјаците лажат на улица!

8 декември, 20140
Вака просјаците лажат на улица!

Колку пати сте виделе некое дете или некој друг како проси а изгледа дека нема една или две нозе? Во вас тогаш се буди чувство на сожалување…

Токму на таа карта играат просјаците… Но, не е секогаш се` онака како што изгледа…

https://www.youtube.com/watch?v=Z0T_O7Gbq-U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş