Вештина: Се прослави со видеото во кое се трансформираше во Барби

5 ноември, 20140
Вештина: Се прослави со видеото во кое се трансформираше во Барби

Мишел Фан (37) е една од најпознатите YouTube ѕвезди. Таа започна да го одржува нејзиниот канал на оваа страница сосема скромно, а сега ја следат преку 37 милиони корисници.

Видеото во кое таа со помош на шминка се преобразува во Барби е дефинитивно нејзина најпопуларна снимка досега, а ја прегледале повеќе од 50 милиони луѓе.

Мишел постојано во нејзините видеа се преобразува во некои познати личности, меѓутоа, ниту една нејзина трансформација не била успешна колку оваа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş