Вистинско чудо е на што сè паѓаат девојките

19 декември, 20140
Вистинско чудо е на што сè паѓаат девојките

Во видео компилацијата ќе видите на што сè паднаа девојките во 2014-та. Се надеваме дека во 2015 ќе се оддалечите од овие глупави и болни активности.

Некои на спектакуларен, некои на обичен, но многу болен начин го допреа дното.

Паѓаа на снег, во базен, на асфалт, од играње, па дури и само од стоење…

Најсмешното видео за 2014-та, без конкуренција:

https://www.youtube.com/watch?v=cWn9INKTiq8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş