Решена мистерија: Што точно се случува во женскиот тоалет?

19 декември, 20140
Решена мистерија: Што точно се случува во женскиот тоалет?

Ниту една девојка не оди сама во тоалет, туку во друштво на барем една пријателка. Токму тогаш почнуваат да се вртат чудни прашања во машката глава околу тоа што точно се случува внатре.

За оваа мистерија која трае со години конечно да се разреши, Elite Daily спроведе анкета во која вклучи повеќе машки претпоставки и женски тврдења на оваа тема.

Што точно се случува внатре? Зошто постојано мора девојките да одат во група? Дали држат состаноци таму? Или смислуваат техники како да избегаат?

Ова видео ви ги одговара сите прашања:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş