Возач на БМВ намерно прегази човек на пешачки

23 септември, 20140
Возач на БМВ намерно прегази човек на пешачки

Возач на БМВ прегази пешак на пешачки премин иако имаше сосема доволно место за да помине и да го избегне.

Снимката која се појави на Јутјуб најверојатно е направена некаде во Молдавија, а на која се гледа како тројца луѓе поминуваат преку пешачки премин. Откако еден од пешаците ќе му покаже на возачот дека може да помине, возачот на БМВ-то ќе сврти со автомобилот кон пешакот и ќе го прегази, а потоа ќе побегне.

https://www.youtube.com/watch?v=KwUxtiUXwgQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş