За слава: За 24 часа спиев со 919 мажи

12 декември, 20140
111 copy

Порно актерката Лиза Спаркс го држи Гинисовиот рекорд во секс. Таа во само еден ден односно во само 24 часа имала сексуален однос со 919 мажи.

– Тоа вооптшо не е проблем за мене, би го направила пак -вели актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş