Забранетиот филм: Смртоносна прашина

11 септември, 20140
Забранетиот филм: Смртоносна прашина

Забранетиот документарец во сите западноевропски држави, кој ги потврдува тезите на многумина за користење на осиромашен ураниум низ војните во бившо Југословенските воишта. Со што западот го труеше Балканот?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş