Заљубениот поглед на Путин

18 октомври, 20140
7

Веќе подолго време шпекулира дека преубавата Алина Кабаева му е љубовница на еден од најмоќните луѓе во светот, рускиот претседател Владимир Путин.

kabaeva.5

Таа шампион во гимнастика, по што 6 години помина во рускиот парламент, а пред извесно време ја напушти и таа функција за да преземе контрола на Бордот на моќна медиумска група во Русија.

Британски „Дејли мејл“ објави и дека Владимир Путин и Алина Кабаева наводно се венчале, иако портпаролот на Путин Дмитриј Песков ги отфрлил гласините.

kabaeva.5

Шпекулациите се појавиле на интернет откако на детски спортски настан во рускиот индустриски град Нижњекампск познатата руска гимнастичарка и носителка на златен медал, пред телевизиските камери покажала свадбена бурма на раката.

Гласините за тајната свадба на рускиот претседател дополнително ја загреа фотографијата од Путин со бурма на десната рака, место каде Русите го носат венчалниот прст за време на состанокот со египетскиот министер за одбрана.

Она што го тлее тој оган на шпекулации е и начинот на кој Путин ја гледал Кабаева.

kabaeva.5

kabaeva.5

kabaeva.5

kabaeva.5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş