Запалете го партнерот за само 1 минута

3 декември, 20140
18

Сексуалната моќ на жените оди до тој степен што ни самите тие не знаат во колкава количина ја поседуваат, но доволни се само 60 секунди за една жена целосно да го “запали” својот партнер.

Женско тело кога е голо и влажно е глетка на која ниеден маж не може да и одолее. За таа цел сопругот нека легне на креветот а вие влезете под туш и потоа премачкајте се со масло за тело. Резултатот е јасен за миг ќе стане нестрплив да ве зграби.

Совет плус за да се повеќе се “запали” е додека имате секс да бидете гласни, мажите се возбудуваат на женското секси стенкање, кое за мажот е знак дека вие уживате.

Потрудете се го на вас да имате секси жартиери и чипкани црни чорапи но без гаќички, на што мажот ќе полуди.

И за крај сево ова ви дава до знаење дека сте спремни за акција во која ќе го излудите партнерот, уживајте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş