10-те најлоши можни бакнежи

27 јануари, 20150
10-те најлоши можни бакнежи

Ова смешно видео ни ги објаснува десетте најлоши видови на бакнежи.

Помеѓу бакнежите се најдоа и аматерските, професионалните, неспретните и некои за кои се надеваме дека никогаш нема да ги испробате.

Кој уште сака да биде лижен по лицето, гризен или да има чувство дека се бакнува со змија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş