6 талентирани потомци на славните за кои никогаш не сте чуле

12 декември, 20150
01

Си чини во некои случаи внуците на славните имаат наследено многу повеќе од семејната харизма отколку нивните деца. Ова се само шест вакви примери, а сигурно ги има уште многу. Да бидеме искрени ни ние немавме чуено за овие талентирани момци и девојки се до сега, па можеби допрва ќе не изненади нечиј внук или внука.

Рајли Кег е најстарата внука на легендарната рок ѕвезда Елвис Присли. Таа е модел и актерка, а има 25 години.

Statija gallery photo
Дри Хемингвеј е внуката на добро познатиот писател Ернест Хемингвеј. Таа е модел и работи со некои од најголемите светски модни брендови.

Statija gallery photo
Туки Брандо е внук на познатиот актер Марлон Брандо. Тој нема планови да биде актер, но работи како модел за Версаче.

Statija gallery photo
Ема Кетлин Ферер е внука на познатата актерка и модна икона Одри Хепберн. Таа има 19 години и е модел.

Statija gallery photo
Она Чаплин е внука на актерот и режисер Чарли Чаплин. Таа досега има глумено во 34 филмови, но луѓето најмногу ја препознаваат по улогата на Талиса Магир во “Game of Thrones.“

Statija gallery photo
Алисон Ле Борг е внука на фамозниот француски актер Алан Делон. Таа глумеше во филмот “The Blue Island“, но најмногу работи како модел.

Statija gallery photo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber