Амбер Роуз фатена со лажен задник

21 декември, 20150
2

Амбер Роуз освен тоа што е позната како поранешната девојка на Каније Вест и онаа која постојано е во некаква караница со семејството Кардашијан, ја познаваме и како жената која плени на социјалните мрежи со своите облини.

Роуз прави сè за да го истакне својот задник во преден план, но папараците открија една мала тајна.

Доколку внимателно ги погледнете фотографиите ќе забележите дека под тесната облека се кријат перничиња за зголемување на позадината.

Задникот на Амбер е природно заоблен, но не онолку колку што таа сака да покаже дека е.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber