Анастасија Ражнатовиќ во високи потпетици кои ќе ве остават без здив

30 декември, 20150
13

Анастасија Ражнатовиќ е вистински зависник кога се социјалните мрежи во прашање и тоа очигледно им се допаѓа на фановите.

Анастасија постојано споделува интересни фотографии на Инстаграм, а нејзините фанови најмногу ги обожаваат оние од ноќниот живот каде најчесто е во гламурозни изданија. Таа овој пат одлучи да се пофали со новите високи потпетици со кои ги остави нејзините фанови без здив.

Станува збор за атрактивен дизајн создаден за вистинските вљубенички во модата кои би можеле да бидат вистински хит следната сезона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber