Балерина добила отказ зошто е дебела, погледнете како им вратила

10 декември, 20150
14

Балерината Анастасија Воичкова е активна на Инстаграм каде ја следат голем број фанови, но изгледа дека сите немаат убаво мислење за нејзе, особено кога некои од нив сметаат дека нејзината глава изгледа двојно помало во однос на големите гради.

volochkova_trusi

Анастасија пред две години го обвини директорот Анатолиј Иксанов дека Бољшој театарот го претворил во бордел, каде балерините се под постојана закана дека ќе добијат отказ, ако не спијат со богати клиенти.

anastasija-voickova.jpg2_-640x671

Во 2003 година, таа доби отказ со објаснување дека е предебела, а минатата година беше повторно актуелна во медиумите, откако нејзиниот 7 години постар сопруг заврши во болница по страсниот секс со неа.

7.7.anastasija3

Балерината поведе судски спор против театарот, кој го доби откако докажа дека додека била вработена во театарот тежела само 47, 5 килограми. И не само тоа, Воичкова се врати на старото работно место и повторно започнаа шпекулации дека првично добила отказ, поради нејзината висина од 170 сантиметри.

7.7.anastasija-702x336

Откако се вратила на работното место таа и изјавила дека често пати морала да оди на вечери со богати мажи, но дека не прифатила да има сексуални односи со нив, па поради тоа и не била дел од турнеите на Бољшој театарот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş