Бебето кое место детски песни сака хеви метал

11 февруари, 20150
Бебето кое место детски песни сака хеви метал

И додека сите дечиња сакаат да слушаат детски песни и преку нив да ги учат буквите од азбуката, оваа мала девојка сака да ги учи буквите преку хеви метал музика.

Таа до крај ја рецитира азбуката додека седи во скутот на татко и, при тоа на секоја наредна буква прави различни страшни фаци. По се изгледа татко и бил металец во младоста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş