Мислеше дека го зафркна – а тој остана фраер до крај!

11 февруари, 20150
Мислеше дека го зафркна – а тој остана фраер до крај!

Многупати сме се смееле токму поради смешната скриена камера „Just for laughs“, која секогаш смислува оригинални идеи. Овој пат, една девојка решава да го почасти едно момче со пијалак, но доаѓа уште поубаво момче – па девојката се премислува.

И додека таа мисли дека може повторно да му се врати на првото момче, тоа ја зафкрава, без да знае дека учествува во скриена камера. Крајот изгледајте го сами!

https://www.youtube.com/watch?v=gJcPxnLOHz0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş