Браво! Неговиот настап го соедини жирито! Погледнете зошто!

2 февруари, 20150
Браво! Неговиот настап го соедини жирито! Погледнете зошто!

Талентираното момче од Чачак, Илија Давидовиќ за жал ја има таа несреќа што го изгубил видот, но затоа има феноменален глас.

Toj го воодушеви жирито во „Пинкови ѕвезди“ со песните „Ово је прича о нама“ и „Ноќ ми те дугује“.

Погледнете го настапот на ова феноменално момче:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş