Брутално си ја претепа девојката, а никој од минувачите не мрдна со прст

3 декември, 20150
Брутално си ја претепа девојката, а никој од минувачите не мрдна со прст

Човековата суровост не престанува да изненадува. Еден човек брутално си ја претепа девојката на среде улица, а никој од минувачите не ни трепна. Настанот се случил во Аргентина, а напаѓачот бил на возраст од 26 години и како што велат аргентински медиуми и бил момче на девојката.

Девојката падна на земја, речиси неподвижна, па продолжи да ја клоца директно по лице и по стомак. Насилникот застана на автобуската постојка, со намера да фати автобус и да избега од местото. Сепак, операторите на камерите за обезбедување, кои цело време го следеле настанот, ја известиле полицијата. Насилникот неколку минути подоцна бил фатен и совладан од полицијата.

https://www.youtube.com/watch?v=Cq6ZYGNp7sY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş