Брутално удирал куче кое било во ќеса, но ваква реакција на луѓето никој не очекувал!

15 декември, 20150
Брутално удирал куче кое било во ќеса, но ваква реакција на луѓето никој не очекувал!

Двајца млади луѓе од Јутјуб каналот OCk TV покренале посебен експеримент. Плишана играчка ставиле во црна ќеса, а потоа излегле на улиците низ Њујорк и почнале крвнички да удираат по ќесата.

Со оваа постапка сакале да ги откријат реакциите на случајните минувачи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber