Цеца има нова љубов?! Објавила фотографија во прегратка со непознат маж!

13 февруари, 20150
5

Цеца полека станува се поактивен член на друштвената мрежа Твитер.

Пејачката се наоѓа на Тајланд, каде отишла без децата, со пријател.

Денес објавила фотографија на која е во прегратка со непознат маж. Дали има нова љубов или не, останува да видиме.

Svetlana Ceca Ražnatović

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş