Еве на кого Џесика Алба е толку убава: Објавила фотографија од нејзината баба!

13 февруари, 20150
6

Вкусовите можеби се разликуваат, но кога изгледот на Џесика Алба е во прашање, повеќето ќе се согласат дека е една од најубавите жени на светот.

Холивудската актерка е активна на друштвената мрежа Фејсбук и редовно објавува фотографии од приватниот живот.

Преку 5 милиони луѓе од различни краеви на светот, ја следат во овој момент. Џесика успеала речиси сите да ги израдува кога објавила фотографија од нејзината баба.

Погледнете на кого актерката е убава.

Baba Džesike Albe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş