Час по вокална техника со Андријана Јаневска НИА

27 ноември, 20150
Час по вокална техника со Андријана Јаневска НИА

Натпреварувачите ги вежбаат песните за 7 та гала. Погледнете како помина часот по вокална техника со Андријана Јаневска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş