Чизми до глуждот – задолжителни за оваа сезона

25 јануари, 20150
8

Светските модни критичари, познавачи и трендсетери не се откажуваат од едно парче обувки – чизми до глуждот. Обувките до глужд се идеални за студените зимски денови, а може да се комбинираат во сите пригоди. Во нив секогаш ќе изгледате шик, а нозете ќе ви бидат заштитени од студенило и од дожд. Ако немате инспирација какви обувки би купиле оваа есен, погледнете во нашата галерија.

Chloé

hmprod

hmprod-1

hmprod-2

image1xxl-1

image1xxl__cc5

mango3

mgngn

mgo

mnngo

tosca_blu

zara2__c23

zara3__726

zara__44e

zzzzz

 

Чизми до глуждови со врвци и ремчиња

 

01-nine-west-49-99-copy

деловна комбинација

комбинација за излегување

04-rag-bone-bergdorf-495-copy

комбинација за работа

комбинација за излегување

07-dolce-vita-98-90-copy

комбинација за раб

комбинација за излегување

10-sergio-rossi-thecorner-458-copy

комбинација за работа

комбинација за излегување

13-loeffler-randall-450-copy

комбинација за работа

комбинација за излегување

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş