Дали е ова најубавото тело на Инстаграм?

20 ноември, 20150
Дали е ова најубавото тело на Инстаграм?

Таа е Тиана Грегори и има два милиони следбеници на Инстаграм.

Очигледно дека девојката која по долна облека и подвезици го ризикуваше животот за да позира во хелихоптер со отворени врати, конечно и се исплати сиот труд. Покрај тоа што медиумите го објавуваат видеото, голем број нејзини следбеници коментираат дека Тиана го има најубавото тело на Инстаграм.

Сепак, Грегори смета дека најинтересно снимање за неа било кога трчала во парк по долна облека, па луѓето кои се нашле на патот биле шокирани од нејзината појава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber