Дали овој пат ги премина границите? Нејзините провокативни фотографии го запалија интернетот!

3 декември, 20150
1 copy

Најмладата членка на реалити семејството Кардашијан ја шокира јавноста со новите фотографии кои ги направила за магазинот „Interview“.

Screenshot_7

На фотографиите таа носи гардероба од латекс, седи во инвалидска количка и позира како кукла.

Screenshot_3

Чувствувам притисок кога се фотографирам провокативно или ако треба да објавам фотографии на социјалните мрежи. Сакам да пример за младите, но не сакам да се менувам, рекла Кајли и додала:

Screenshot_10

Малку се чувствувам напнато, бидејќи ограничена сум до која мера треба да одам, поради следбениците на социјалните мрежи, кои се многу млади. Иако тоа мене ми е нормално. Се што сакам тоа и правам.

Screenshot_6

Screenshot_12

Screenshot_8

Screenshot_9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber