Хилтон се соблече за „Paper“, но не го засени задникот на Кардашијан

3 декември, 20150
0

Популарната ријалити ѕвезда Парис Хилтон (34) се обидува повторно да ги освои насловните страници на светските магазини, и тоа на проверен начин со разголени фотосесии.

Пред една година нејзината поранешна пријателка Ким Кардашијан го сруши интернетот со нејзината жешка фотосесија за магазинот „Paper“, на која се појави сосема гола, а во преден беше нејзиниот гол задник намачкан со масло. Сега тоа се обиде да го направи Парис но не ја достигна истата цел.

Таа овие денови настапува на Ибица како диџејка и нејзината популарност, е далеку од онаа во која уживаше пред десетина години. Тогаш често поминуваше време со Ким Кардашијан, која и била целосно непозната за јавноста, и која во една прилика ја нарекла своја асистентка. Сепак Парис успеала да го привлече вниманието на јавноста со новата фотосесија , но ни одблиску не може да ја достигне популарноста на нејзината поранешна пријателка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber