За најлудата ноќ, пејачите со највисоки хонорари

3 декември, 20150
2

Вртоглави хонорари пејачите можат да добијат за само една вечер, за најлудата ноќ во годината. Здравко Чолиќ, Северина Вучковиќ, Тони Цетински, Сека Алексиќ, Аца Лукас, Наташа Беквалац, Рада Манојловиќ, Ана Николиќ, Катарина Грујиќ…

Тие во новата 2016-та година ќе зачекорат побогати за неколку десеттина илјади евра. Како и секоја година најмногу ќе заработи Здравко Чолиќ. Тој за настап на плоштадот во Будва ќе заработи ни помалку ни повеќе, туку 100.000 евра.

Тони Цетински за својот настап ќе наплати 60.000 евра. Северина Којиќ договорила настап за 50.000 евра во дискотека во Дубровник. За Сека Алексиќ исто така, нема зима. Таа својот ангажман го договорила за 30.000 евра. Наташа Беквалац за настапот ќе наплати 20.000 евра. Рада Манојловиќ после настапот ќе биде побогата за 20.000 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş