Диктаторот со автобус помина покрај народот – уште ваква реакција немате видено!

17 ноември, 20150
Диктаторот со автобус помина покрај народот – уште ваква реакција немате видено!

Севернокорејската телевизија постојано го известува народот што се` Ким Јонг-ун прави.

Постојат снимки кои подобро е да не се коментираат, и да се остават гледачите сами да ги доживеат како што сакаат.

Погледнете го видеото во прилог, уште вакво нешто немате видено:

https://www.youtube.com/watch?v=1T_Bg4UccJc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber