Дух собори жена од 100 килограми!

2 февруари, 20150
Дух собори жена од 100 килограми!

Сесилија Караско (34) од Јужна Америка тврди дека додека поминувала покрај рецепција во адвокатска канцеларија, ја соборил дух. Целиот инцидент е снимен од надзорните камери, а Сесилија сега се плаши да излезе од дома.

„Удрив во подот и ме однесоа во болница, каде останав три дена. И натаму работам од дома, поради тежината на повредите“, наведуваа таа.

Како што вели, се сетила на филм во кој дух прогонувал жена и сега се плаши дека и неа ја прогонува сениште.

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=ED-nc78iK5I&x-yt-ts=1422579428

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş