Кога Русинка ќе се изнервира!

2 февруари, 20150
Кога Русинка ќе се изнервира!

Шокантната снимка закачена на Јутјуб прикажува 31-годишна Русинка од Ангарск чиј излив на бес најмногу го почувствува „тојотата“ на бившиот животен сопатник.

Инцидентот се случил пред некој ден на југоистокот од Сибир, пред неколку минувачи.

Во еден момент жената тргнала кон групата минувачи, кои продолжиле да се повлекуваат.

https://www.youtube.com/watch?v=UC_n3Q3ApdY&x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş