Го ставил штотуку роденото маче пред носот на питбул. Погледнете што се случило…

2 февруари, 20150
Го ставил штотуку роденото маче пред носот на питбул. Погледнете што се случило…

Веруваме дека многумина од вас имаат лошо мислење за питбулите, но ова видео го докажува спротивното. Погледнете…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş