Џенифер Лопез гостинка на божиќна забава на кланот Кардашијан

31 декември, 20150
2

Џенифер Лопез беше една од славните гостинки кои присуствуваа на традиционалната божиќна забава на Крис Џенер. 46-годишната ѕвезда беше придружувана од своите близначиња и Каспер Смарт.

Славната пејачка и актерка на Instagram сподели две црно-бели фотографии на кои танцува со 7-годишните Еми и Макс.

Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан

За време на гламурозната забава, Лопез беше фотографирана со повеќе членови на познатото семејство од шоуто „Keeping Up with the Kardashians“.

Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан Забавата на Кардашијан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber