Еден од најатрактивните холивудски парови: Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

31 декември, 20150
1

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам се еден од најатрактивните холивудски парови, а новите папараци фотографии се доказ за тоа.

28-годишната манекенка и 48-годишниот актер беа фотографирани додека се релаксираа предновогодишно на плажа во Пукет, Тајланд.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Роузи и Џејсон се во врска од април 2010 година.

Убавата Англичанка пред неколку дена ја претстави својата прва колекција облека за вежбање.

Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş