Ѕвездата на Гранд го смени личниот опис, како ви се допаѓа?

24 ноември, 20150
14

Пејачката ги изненади своите фанови кога објави едно интересно селфи.

Таа прикачи селфи за да им честита слава на своите пријатели, но на него бринетата Ана Севиќ позира како црвенокоса.

lazici 2

Сопругата на Дарко Лазиќ изгледа дека сака поинаку да ја заврши оваа година, а промената на фризурата е првата на листата.

postcandidate_32059

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber