Ексклузивно: Шок во вилата на НИА!

20 ноември, 20150
Ексклузивно: Шок во вилата на НИА!

Вчера вечер Боки 13 влезе во вилата на НИА во улога “Гласот на народот”.

Тој за натпреварувачите ги имаше издвоено најинтригантните прашања кои гледачите имаа можност да ги постават преку социјалните мрежи.

Тензијата се зголеми со најавата за исфрлување, а кулминираше со исфрлувањето на Иле.
Останете “На иста адреса”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş