Еве јасен доказ дека Јелена Карлеуша ги лаже фановите за својот изглед со Фотошоп

25 ноември, 20150
11

Јелена Карлеуша важи за една од најубаво облечените дами во регионот, а сега исплива доказ дека за нејзиниот изглед најмногу е заслужен Фотошопот.

Таа го користи за да го сокрие вишокот килограми, а на фотографијата која кружи по интернет тоа јасно и недвосмислено се гледа.

Еве го доказот:

4563546

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber