Гаќички и стриптиз: Еве како тоа изгледа во американскиот „Танц со ѕвезди“!

21 декември, 20150
Гаќички и стриптиз: Еве како тоа изгледа во американскиот „Танц со ѕвезди“!

Во американската верзија на „Танц со ѕвездите“ учесниците публиката секојдневно ја изненадуваат.

Парот составен од Џејмс Маслоу и Пета Мургатрој изведија секси верзија на самба. Кога започнаа со танцот тие беа облечени во комбилизони, но набрзо потоа започна шоуто.

Професионалната танчерка Пета од себе го соблече комбилизонот и продолжи да танцува само во долен веш. Набрзо потоа и нејзиниот партнер ја соблече маицата и на сите присутни му ги покажа неговите стомачни мускули.

https://www.youtube.com/watch?v=RQQGlt2sDoA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş