Карлеуша ја нападнаа за салото околу стомакот, а ова е нејзиниот генијален одговор кој ги замолчи сите!

21 декември, 20150
11

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша  е член на жирито на новата сезона Ѕвездите на Гранд каде претходните три дена ги помина на снимање. Таа беше мета на осудувања од страна на српските медиуми заради нејзиното сало околу стомакот кое беше видно забележано на снимањата на емисијата. Поради оваа причина таа се најде во еден дневечен печат на ,,Столбот на срамот”.

jk

Но таа не му остана должна никому и ги замолчи сите со следново:

-Отвoрено и кратко писмо до сите:

Поради навредите во медиумите кои секојдневно ги трпам, цитирам ,,салото околу мојот струк” (иако мислам дека секој има сало кога ќе се наведне), ќе ја потсетам јавнста (новинарите веќе добро го знаат тоа), во последните година дена изгубив две бебиња и бев на три операции. Тоа е и причината за моето медиумско и музичко паузирање.

ТОЧНО Е – се здебелив 6кг и тоа најмногу околу стомакот. Но јас ќе ослабнам. Но човек од новинарот или добра риба од новинарката што ги пишувале овие глупости-никогаш НЕМА ДА БИДЕ.– напиша ЈК на својот фб профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş