Го исмева се додека не запеа, а потоа останаа без зборови

23 декември, 20150
Го исмева се додека не запеа, а потоа останаа без зборови

На аудицијата од талент шоуто „први глас Србије“ каде пред Владо Георгиев, Александра Радовиќ и Саша Милошевиќ излезе ова момче, кое за миг заборави и каде доаѓа од што имаше трема. Кога се сети рече дека е од Нови Сад, но на останатите прашања одговараше со пелтечење.

Жирито не можеше да го контролира смеењето, па му рекоа дека е подобро да почне да го пее тоа што го има подготвено. Кога го слушнаа, останаа подзинати:

https://www.youtube.com/watch?v=BPay1FZblCc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber