Година дена вежбале за овој момент. Кога застанале на подиум…

26 јануари, 20150
Година дена вежбале за овој момент. Кога застанале на подиум…

Кога Каролина и Војтек одлучиле да стапат во брак, знаеле дека сакаат да направат нешто посебно за гостите.

Тие сакале да покажат благодарност на сите кои се појавиле на свадбата.

Речиси година дена оделе на курс за танц како би ги изненадиле гостите.

Погледнете и споделете со пријателите:

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=frvSP2caCeo&x-yt-ts=1421914688

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş