Иако има 50 години, покажа дека се уште ја има титулата за најсекси Баба Мразица

20 декември, 20150
10

Елизабет Харли знае како на најдобар можен начин да им го честита Божиќ на своите фанови.

Откако изминатите недели ги почасти со разголени фотки, Божиќната честитка ја зачини со позирање во оскудно бикини и на тој начин, иако има 50 години, покажа дека се уште ја има титулата за најсекси Баба Мразица.

Лиз последниве неколку денови престојуваше во Лондон, каде се дружеше со Ева Херцигова, но во пресрет на празниците најави дека сепак “ќе оди на запад, кај семејството и пријателите, огнот и забавата”.

Во нејзиниот дом овие денови владее вистинско празнично расположение. На фановите им откри дека сите подароци се веќе завиткани, а вечерите ги поминува со “Blue Christmas” на Елвис Присли.

elizabeth-hurley-1600x1200-23560

Elizabeth-Hurley-Pictures-2012-e1345661632596

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber